Informujemy, że zgodnie z naszą polityką prywatności w celu poprawy jakości korzystania z naszego serwisu używamy plików cookies. Szczegóły tutaj.

zamknij
EDGARD Hiszpański Niezbędne zwroty i wyrażenia + CD Powiększ

EDGARD Hiszpański Niezbędne zwroty i wyrażenia + CD

9788377888315

  • Autor: praca zbiorowa
  • Język publikacji: hiszpański
  • rok wydania: 2016
  • oprawa: Pudełko
  • format: 130 x 190
  • Wydawnictwo: Edgard

Stan: Dostępne w ciągu 10 dni

Uwaga: ostatnie dostępne egzemplarze

29,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Hiszpański Niezbędne zwroty i wyrażenia to nowoczesny kurs przeznaczony dla osób znających język hiszpański na poziomie początkującym i średnio zaawansowanym (A2-B1).
Uczy ponad 450 zwrotów i wyrażeń niezbędnych do swobodnego porozumiewania się. Wszystkie wyrażenia zilustrowano zdaniem lub krótkim dialogiem pokazującym ich użycie w kontekście. Po nauce z kursem kupisz bilet, zapytasz o drogę, zrobisz zakupy i umówisz się na spotkanie.
W skład kursu wchodzą: książka oraz dwie płyty audio z nagraniami, by móc uczyć się w każdej wolnej chwili i w dowolnym miejscu.
Książka zawiera dialogi, dodatkowe słownictwo, 45 różnorodnych ćwiczeń z odpowiedziami do każdej lekcji, zapis nagrań, testy na znajomość słownictwa i zagadnień gramatycznych oraz słowniczek najważniejszych słówek.
Wysokiej jakości nagrania (144 minuty) w wykonaniu profesjonalnych lektorów pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Uczysz się słówek oraz rozumienia ze słuchu bez konieczności zaglądania do książki!

Napisz swoją recenzję

EDGARD Hiszpański Niezbędne zwroty i wyrażenia + CD

EDGARD Hiszpański Niezbędne zwroty i wyrażenia + CD

Napisz swoją recenzję

30 innych pozycji