Informujemy, że zgodnie z naszą polityką prywatności w celu poprawy jakości korzystania z naszego serwisu używamy plików cookies. Szczegóły tutaj.

zamknij
Angielski. Idioms & Phrasal Verbs. Powiększ

Angielski. Idioms & Phrasal Verbs.

9788362482498

Stan: Dostępne w ciągu 10 dni

Uwaga: ostatnie dostępne egzemplarze

600 najważniejszych idiomów i phrasal verbs

Angielski Idioms & Phrasal Verbs:
- blisko 4 godziny wysokiej jakości nagrań – tylko rodowici Brytyjczycy
- przykładowe zdania do wszystkich zwrotów
- 600 najważniejszych idiomów i phrasal verbs
- ćwiczenia z odpowiedziami
- dodatkowe słówka i przydatne informacje
- idealne do powtórki przed maturą, FCE, CAE i CPE

Angielski Idioms & Phrasal Verbs to zestaw przeznaczony dla osób średnio zaawansowanych i zaawansowanych, które chcą poszerzyć swój zasób słownictwa, doskonalić rozumienie ze słuchu, a zwłaszcza poznać najczęściej używane idiomy i czasowniki frazowe. Uczy na poziomie B1-C1. Polecamy go także jako materiał uzupełniający oraz powtórkowy przed maturą, FCE, CAE i CPE.

Kurs uczy 600 idiomów i phrasal verbs charakterystycznych dla współczesnego języka angielskiego. Przystępnie objaśnia i utrwala najważniejsze zasady gramatyczne oraz uczy prowadzenia swobodnych rozmów z obcokrajowcami i rozumienia ze słuchu.

Książki zawierają zestawy popularnych idiomów i czasowników frazowych uporządkowanych w 48 lekcjach tematycznych, przykładowe zdania i dialogi, pełny zapis nagrań oraz ćwiczenia i testy sprawdzające, pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami na język polski.

Wysokiej jakości nagrania (blisko 4 godziny) na trzech płytach audio pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę idiomów i phrasal verbs. Słówka, zwroty oraz dialogi zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Specjalnie przygotowana czwarta płyta zawiera wszystkie nagrania w formacie mp3.
Angielski Idioms & Phrasal Verbs to unikalna i bardzo skuteczna forma przyswajania języka – łączy naukę z podręcznikiem ze słuchaniem nagrań na płytach audio lub mp3. Jest to też idealna powtórka dla wszystkich uczących się języka angielskiego – szczególnie przed maturą i egzaminami.

W skład pakietu Angielski Idioms & Phrasal Verbs wchodzą kursy: Angielski Idiomy i Angielski Phrasal Verbs.

Napisz swoją recenzję

Angielski. Idioms & Phrasal Verbs.

Angielski. Idioms & Phrasal Verbs.

Napisz swoją recenzję

30 innych pozycji