Informujemy, że zgodnie z naszą polityką prywatności w celu poprawy jakości korzystania z naszego serwisu używamy plików cookies. Szczegóły tutaj.

zamknij
Angielski w tłumaczeniach. Business 3. Powiększ

Angielski w tłumaczeniach. Business 3.

9788364211218

  • Autor: Magdalena Filak
  • Język publikacji: polsko-angielski
  • rok wydania: 2014
  • oprawa: miękka
  • Wydawnictwo: Preston Publishing

Stan: Dostępne w ciągu 1-2 dni

42,90 zł

Dodaj do listy życzeń

 Znacie już serię ... w tłuamczeniach? Jeśli nie, to polecamy: Gramatykę w tłumaczeniach: angielską, niemiecką, francuską, hiszpańską, włoską, rosyjską.

„Angielski w tłumaczeniach, Business 3” to idealne narzędzie do doskonalenia znajomości słownictwa biznesowego oraz szlifowania płynności mówienia na poziomie zaawansowanym (C1-C2). Nieodzowny podręcznik dla każdego, kto chce poszerzyć umiejętności władania językiem angielskim, posługiwać się wyszukanym słownictwem oraz specyficznymi wyrażeniami używanymi w środowisku biznesowym.
Książka zawiera 35 rozdziałów pogrupowanych według różnych tematów związanych z biznesem, np. finance, accounting, production, legal issues, logistics, itd. Każdy rozdział zawiera słowniczek oraz zdania do tłumaczenia wraz z odpowiedziami, dzięki czemu od razu możemy sprawdzić poprawność naszych zdań. Zawiera też wskazówki z cennymi informacjami na temat użycia, często popełnianych błędów, kolokacji oraz synonimów. Pozwala to na ćwiczenie języka biznesowego w mówieniu, a zarazem sprawdzanie poprawności językowej.

 

 


Książka zawiera ponad 1000 słów i ponad 800 zdań, dzięki którym można poćwiczyć płynność mówienia oraz umiejętność używania słownictwa biznesowego w kontekście. Jest to kompleksowe zestawienie różnorodnych tematów związanych z biznesem. Dodatkowo książka wzbogacona jest o ćwiczenia konwersacyjne.
Książka zawiera też płytę mp3 (ponad 7-godzinny kurs audio) ze słownictwem i zdaniami do ćwiczenia mówienia i wymowy w każdej wolnej chwili. 

 

 


Jest to idealne narzędzie dla studentów kierunków ekonomicznych, osób pracujących w biznesie, pragnących poprawić swoje umiejętności językowe w zakresie biznesowego języka angielskiego.
Seria ta jest jak osobisty nauczyciel, gdyż dzięki wskazówkom i odpowiedziom nie tylko nauczysz się słownictwa, ale także sprawdzisz siebie i poprawność użycia słownictwa biznesowego oraz poćwiczysz zastosowanie go w konteście oraz w konwersacji.

 

Napisz swoją recenzję

Angielski w tłumaczeniach. Business 3.

Angielski w tłumaczeniach. Business 3.

Napisz swoją recenzję

30 innych pozycji