Informujemy, że zgodnie z naszą polityką prywatności w celu poprawy jakości korzystania z naszego serwisu używamy plików cookies. Szczegóły tutaj.

zamknij
Angielski w tłumaczeniach. Business 2. Powiększ

Angielski w tłumaczeniach. Business 2.

9788364211201

  • Autor: Magdalena Filak
  • Język publikacji: polsko-angielski
  • rok wydania: 2014
  • oprawa: miękka
  • Wydawnictwo: Preston Publishing

Stan: Dostępne w ciągu 1-2 dni

42,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Znacie już serię ... w tłuamczeniach? Jeśli nie, to polecamy: Gramatykę w tłumaczeniach: angielską, niemiecką, francuską, hiszpańską, włoską, rosyjską.

„Angielski w tłumaczeniach Business 2” to część druga innowacyjnej serii do nauki i ćwiczenia języka biznesowego na poziomie średnio zaawansowanym. Zawiera niezbędne słownictwo i zwroty, które dzięki nowatorskiej formule, można przyswoić w szybki i przystępny sposób.

Książka zawiera 35 rozdziałów pogrupowanych według różnych tematów związanych z biznesem, np. marketing, advertising, negotiations, presentations, management, technology, itd. Każdy rozdział zawiera słowniczek oraz zdania do tłumaczenia wraz z odpowiedziami, dzięki czemu od razu możemy sprawdzić poprawność naszych zdań. Zawiera też wskazówki z cennymi informacjami na temat użycia, często popełnianych błędów, kolokacji oraz synonimów. Pozwala to na ćwiczenie języka biznesowego w mówieniu w zdaniach codziennego użytku, a zarazem sprawdzanie poprawności językowej i leksykalnej.
Książka zawiera ponad 1000 słów i ponad 800 zdań, dzięki którym można poćwiczyć płynność mówienia oraz umiejętność używania słownictwa biznesowego w kontekście. Jest to kompleksowe zestawienie różnorodnych tematów związanych z biznesem. Dodatkowo książka wzbogacona jest o ćwiczenia konwersacyjne.

Książka zawiera też płytę mp3 (ponad 7-godzinny kurs audio) ze słownictwem i zdaniami do ćwiczenia mówienia i wymowy. Jest to idealne narzędzie dla studentów kierunków ekonomicznych, osób pracujących w biznesie, pragnących poprawić swoje umiejętności językowe w zakresie biznesowego języka angielskiego.
Seria ta jest jak osobisty nauczyciel, gdyż dzięki wskazówkom i odpowiedziom nie tylko nauczysz się słownictwa, ale także sprawdzisz siebie i poprawność używania słownictwa oraz poćwiczysz zastosowanie go w konteście oraz w konwersacji.

 

Napisz swoją recenzję

Angielski w tłumaczeniach. Business 2.

Angielski w tłumaczeniach. Business 2.

Napisz swoją recenzję

30 innych pozycji