Informujemy, że zgodnie z naszą polityką prywatności w celu poprawy jakości korzystania z naszego serwisu używamy plików cookies. Szczegóły tutaj.

zamknij
Angielski w tłumaczeniach. Business 1. Powiększ

Angielski w tłumaczeniach. Business 1.

9788364211195

  • Autor: Magdalena Filak
  • Język publikacji: polsko-angielski
  • rok wydania: 2014
  • oprawa: miękka
  • Wydawnictwo: Preston Publishing

Stan: Dostępne w ciągu 1-2 dni

42,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Książka „Angielski w tłumaczeniach, Business 1” to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy zaczynają poruszać się w języku angielskim i potrzebują nauczyć się wszystkich niezbędnych słów i zwrotów często używanych w biznesie na poziomie podstawowym (A1-A2).


Książka zawiera 35 rozdziałów pogrupowanych według różnych tematów związanych z biznesem, np. marketing, money, advertising, HR, e-mails, telephone calls, itd. Każdy rozdział zawiera słowniczek oraz zdania do tłumaczenia wraz z odpowiedziami, dzięki czemu od razu możemy sprawdzić ich poprawność. Dodatkowo obok znajdują się wskazówki zawierające cenne informacje na temat użycia, często popełnianych błędów, kolokacji oraz synonimów. Pozwala to na ćwiczenie języka biznesowego w mówieniu w zdaniach codziennego użytku, a zarazem sprawdzanie poprawności językowej i leksykalnej.
Książka zawiera ponad 1000 słów i ponad 800 zdań, dzięki którym można poćwiczyć płynność mówienia oraz umiejętność używania słownictwa biznesowego w kontekście. Dodatkowo, na końcu każdego rozdziału, znajdują się ćwiczenia konwersacyjne.
Dodatkiem do książki jest płyta mp3 (ponad 5-godzinny kurs audio) ze słownictwem i zdaniami do ćwiczenia mówienia i wymowy.

Jest to idealne narzędzie dla studentów kierunków ekonomicznych, osób pracujących w biznesie, pragnących poprawić swoje umiejętności językowe w zakresie biznesowego języka angielskiego.
Seria ta jest jak osobisty nauczyciel, gdyż dzięki wskazówkom i odpowiedziom nie tylko nauczysz się słownictwa, ale także sprawdzisz siebie i poprawność użycia słownictwa biznesowego oraz poćwiczysz zastosowanie go w konteście oraz w konwersacji.

 

Napisz swoją recenzję

Angielski w tłumaczeniach. Business 1.

Angielski w tłumaczeniach. Business 1.

Napisz swoją recenzję

30 innych pozycji