Informujemy, że zgodnie z naszą polityką prywatności w celu poprawy jakości korzystania z naszego serwisu używamy plików cookies. Szczegóły tutaj.

zamknij
Gateway Plus 4. Workbook. Powiększ

Gateway Plus 4. Workbook.

9788376211428

Stan: Dostępne w ciągu 1-2 dni

54,20 zł

Dodaj do listy życzeń

Gateway plus to pięciopoziomowy kurs dla szkół ponadgimnazjalnych, który umożliwia przygotowanie do nowej matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Ponadto seria w sposób przemyślany i dobrze zorganizowany uczy języka niezbędnego w rzeczywistych pozaszkolnych sytuacjach. Seria systematycznie rozwija słownictwo, z naciskiem na związki wyrazowe oraz przejrzyście wprowadza struktury gramatyczne, które później utrwalane są w nowoczesny, kontekstowy sposób. W Gateway plus duży nacisk położono na rozwój umiejętności mówienia i pisania, które nauczane są krok po kroku, a banki zwrotów pomagają uczniom w tworzeniu poprawnych wypowiedzi.

- Unikatowe sekcje Gateway to matura prowadzą ucznia krok po kroku przez wszystkie etapy rozwiązywania zadań egzaminacyjnych.
- Każda z sekcji maturalnych zawiera zestaw do matury ustnej oraz zadania rozwijające słownictwo i środki językowe.
- W Speaking Bank i Writing Bank znajdują się użyteczne zwroty oraz modelowe wypowiedzi.
- W sekcji Can Do Progres Check uczniowie regularnie dokonują samooceny, budując przez to swoją świadomość językową.
- Nowy komponent - zeszyt ćwiczeń online zawiera zadania w formie interaktywnej oraz użyteczne narzędzia umożliwiające szybkie sprawdzenie zadań i monitorowanie postępów w nauce.

Napisz swoją recenzję

Gateway Plus 4. Workbook.

Gateway Plus 4. Workbook.

Napisz swoją recenzję

30 innych pozycji