Informujemy, że zgodnie z naszą polityką prywatności w celu poprawy jakości korzystania z naszego serwisu używamy plików cookies. Szczegóły tutaj.

zamknij
Planer do nauki angielskiego Powiększ

Planer do nauki angielskiego

9788364211409

  • Autor: Praca Zbiorowa
  • rok wydania: 2018
  • oprawa: twarda
  • format: 174 x 242
  • ilość stron: 160
  • Wydawnictwo: Preston Publishing

Stan: Dostępne w ciągu 1-2 dni

Chcesz zabrać się do systematycznej nauki języka angielskiego? Nasz planer sprawi, że będzie to dla Ciebie bułka z masłem!

Dzięki „Planerowi do nauki angielskiego” stworzysz osobisty, dopasowany do swoich potrzeb organizer do nauki. Specjalny układ rozdziałów i stron pozwoli Ci samodzielnie opracować plan powtarzania materiału, a wszystkie zagadnienia podzielić według najbardziej odpowiadających Ci kryteriów. „Planer do nauki angielskiego“ to doskonałe rozwiązanie zarówno dla tych bardziej roztrzepanych, jak i i tych z natury uporządkowanych: tym pierwszym pomoże opanować ciągły chaos, tym drugim – stworzy przestrzeń do zorganizowania sobie nauki właśnie tak, jak lubią.

W zeszycie znajdziesz m.in. miejsce do planowania nauki, przestrzeń do zapisywania nowych wyrażeń i słówek, a także specjalne strony, które można wykorzystać do stworzenia własnych fiszek, z których będziesz mógł się uczyć w każdym miejscu i czasie – wystarczy, że schowasz je do specjalnej koperty, którą umieściliśmy na końcu książki. Samodzielne planowanie nauki jeszcze nigdy nie było tak proste!

Napisz swoją recenzję

Planer do nauki angielskiego

Planer do nauki angielskiego

Napisz swoją recenzję

30 innych pozycji