Informujemy, że zgodnie z naszą polityką prywatności w celu poprawy jakości korzystania z naszego serwisu używamy plików cookies. Szczegóły tutaj.

zamknij
Klucz do Muzyki Szkoła Podstawowa kl. 5 podręcznik wyd. 2016 Powiększ

Klucz do Muzyki Szkoła Podstawowa kl. 5 podręcznik wyd. 2016

9788302155345

  • rok wydania: 2016
  • oprawa: Miekka
  • format: 205 x 260
  • ilość stron: 128
  • Wydawnictwo: WSIP Dotacja

Stan: Dostępne w ciągu 1-2 dni

Podręcznik został wpisany do wykazu podręczników MEN dopuszczonych do użytku szkolnego, przeznaczonych do kształcenia ogólnego, dostosowanych do wieloletniego użytku.

Humor, bogactwo piosenek i minimum teorii to główne cechy podręcznika do klasy 5 Klucz do muzyki. Śpiewanie, granie i słuchanie utworów są punktem wyjścia 10 rozdziałów podręcznika, które naturalnie wpisują się w rok szkolny, kalendarzowy oraz cykl przyrody. Realizacja podstawowych celów: kształtowanie wrażliwości muzycznej, rozwój umiejętności, percepcja utworu muzycznego, poszerzanie wiedzy – odbywa się w toku różnorodnych muzycznych działań i na podstawie coraz trudniejszego materiału. W każdym rozdziale podręcznika znajduje się opowiadanie o naszych dziejach i naszej tradycji.

Wszystkie zagadnienia zostały przedstawione w sposób przystępny i często humorystyczny. Rysunkowa postać Amadeusza oprowadza ucznia po świecie muzyki; pojawia się wszędzie tam, gdzie są wprowadzane nowe treści, wyjaśnia problemy, wskazuje w nutach poznawane oznaczenia muzyczne. Na końcu podręcznika znajduje się słowniczek pojęć muzycznych, który pomaga zapamiętać ważne terminy.

Napisz swoją recenzję

Klucz do Muzyki Szkoła Podstawowa kl. 5 podręcznik wyd. 2016

Klucz do Muzyki Szkoła Podstawowa kl. 5 podręcznik wyd. 2016

Napisz swoją recenzję