Informujemy, że zgodnie z naszą polityką prywatności w celu poprawy jakości korzystania z naszego serwisu używamy plików cookies. Szczegóły tutaj.

zamknij
Angielski w tłumaczeniach. Gerund & Infinitive Powiększ

Angielski w tłumaczeniach. Gerund & Infinitive

9788364211676

  • Autor: Adam Urban
  • Język publikacji: angielski
  • rok wydania: 2017
  • oprawa: miękka
  • Wydawnictwo: Preston Publishing

Stan: Dostępne w ciągu 1-2 dni

Wznieś się wyżej niż jesteś i naucz się wyrażać bardzo precyzyjnie, oryginalnie i efektownie – w sposób bliższy native speakerowi. Dzięki temu repetytorium zgłębisz wiedzę o angielskim czasowniku w jego trzech postaciach: Gerund, Infinitive oraz Participle. Możesz po nie sięgnąć, jeżeli jesteś na poziomie średniozaawansowanym lub zaawansowanym (B1-C2).
Ta książka otworzy Ci oczy na angielski czasownik i pokaże jego liczne oraz praktyczne zastosowania. Zrozumiesz każdą jego postać, dzięki czemu wyeliminujesz błędy i zyskasz swobodę mówienia. To jedyna książka na rynku z tak analitycznym podejściem do teorii i praktyki angielskiego czasownika. Nie jest ona powszechnie znana co skutkuje częstymi błędami popełnianymi przez Polaków. Nie zdajemy sobie bowiem sprawy, że angielski bezokolicznik posiada cztery aspekty, podobnie jak czasy. W tej książce znajdziesz też odpowiedź na wątpliwości, kiedy bezokolicznik jest lepszy od gerunda, a gerund od bezokolicznika.
Dzięki tej książce:
• dowiesz się, jakie są konsekwencje użycia błędnej formy czasownika,
• poznasz różnicę pomiędzy imiesłowem angielskim i polskim z końcówką –ący,
• poznasz różnorodne zagadnienia językowe, w praktyczny sposób je przećwiczysz oraz szybko i skutecznie przyswoisz,
• urozmaicisz język używany na co dzień, a dzięki nowej metodzie nauki w prosty i przyjemny sposób sprawdzisz swoją wiedzę.
Książka jest kolejną ze znanej już serii W tłumaczeniach. Autor tego podręcznika, Adam Urban, specjalista w nauczaniu gramatyki angielskiej, przeprowadzi Cię przez logicznie ułożone rozdziały. Każdy z nich to wyjaśnienie zasad użycia poszczególnych zagadnień oraz odpowiednio dobrane zdania do tłumaczenia wraz z odpowiedziami i ćwiczeniami.
Na dołączonej płycie CD (mp3) znajduje się ponad 6-godzinny kurs audio. Pozwoli Ci on ćwiczyć rozumienie ze słuchu, wymowę i umiejętność mówienia w każdej wolnej chwili.

Napisz swoją recenzję

Angielski w tłumaczeniach. Gerund & Infinitive

Angielski w tłumaczeniach. Gerund & Infinitive

Napisz swoją recenzję