Informujemy, że zgodnie z naszą polityką prywatności w celu poprawy jakości korzystania z naszego serwisu używamy plików cookies. Szczegóły tutaj.

zamknij
Angielski w tłumaczeniach. Mów pełnymi zdaniami Powiększ

Angielski w tłumaczeniach. Mów pełnymi zdaniami

9788364211492

  • Autor: Adam Urban
  • Język publikacji: angielski
  • rok wydania: 2016
  • oprawa: miękka
  • format: 195 x 255
  • ilość stron: 216
  • Wydawnictwo: Preston Publishing

Stan: Dostępne w ciągu 1-2 dni

Znacie już serię ... w tłuamczeniach? Jeśli nie, to polecamy!
Angielski w tłumaczeniach. Mów pełnymi zdaniami to idealna książka dla tych, którzy w praktyczny i naturalny sposób chcą nauczyć się płynnie mówić po angielsku używając ciekawych konstrukcji językowych. Z pomocą tej książki poznasz mechanizm ich działania, w efektywny sposób je przećwiczysz oraz szybko i skutecznie przyswoisz. Dzięki nowej metodzie nauki sprawdzisz swoją wiedzę, dowiesz się, gdzie popełniasz błędy i szybko je wyeliminujesz, zyskując tym samym swobodę w umiejętności mówienia.
Rozdziały poukładane są według konstrukcji zawierających zdania złożone, tj. tryby warunkowe, użycie wish, zdania czasowe, celowe, przyczynowe, kontrastowe i wiele innych. Urozmaicisz język używany na co dzień, wbogacisz swoje wypowiedzi oraz nauczysz się w efektywny sposób łączyć zdania. Każdy rozdział to wyjaśnienie zasad użycia poszczególnych zagadnień oraz zbiór zdań do tłumaczenia wraz z odpowiedziami i ćwiczeniami.
 
Na płycie CD (mp3) znajduje się ponad 6-godzinny kurs audio. Pozwoli Ci on ćwiczyć rozumienie ze słuchu, wymowę i umiejętność mówienia w każdej wolnej chwili.
Książka ta to skuteczne repetytorium dla osób, które chcą rozbudować swoje umiejętności językowe oraz swobodnie używać ciekawych konstrukcji w codziennych wypowiedziach. Skorzystają z niej maturzyści, osoby przygotowujące się do egzaminów, jak również Ci, którzy chcą usystematyzować wiedzę i sprawdzić swoje umiejętności językowe.
 
Znacie już serię ... w tłuamczeniach? Jeśli nie, to polecamy: Gramatykę w tłumaczeniach: angielską, niemiecką, francuską, hiszpańską, włoską, rosyjską.

Napisz swoją recenzję

Angielski w tłumaczeniach. Mów pełnymi zdaniami

Angielski w tłumaczeniach. Mów pełnymi zdaniami

Napisz swoją recenzję