Informujemy, że zgodnie z naszą polityką prywatności w celu poprawy jakości korzystania z naszego serwisu używamy plików cookies. Szczegóły tutaj.

zamknij
Angielski w tłumaczeniach. Czasy Powiększ

Angielski w tłumaczeniach. Czasy

9788364211324

  • Autor: Adam Urban
  • Język publikacji: polsko-angielski
  • rok wydania: 2015
  • oprawa: miękka
  • format: 195 x 255
  • ilość stron: 204
  • Wydawnictwo: Preston Publishing

Stan: Dostępne w ciągu 1-2 dni

Znacie już serię ... w tłuamczeniach? Jeśli nie, to polecamy: Gramatykę w tłumaczeniach: angielską, niemiecką, francuską, hiszpańską, włoską, rosyjską.

Angielski w tłumaczeniach Czasy to książka dla tych, którzy w praktyczny i naturalny sposób chcą nauczyć się poprawnie mówić i myśleć po angielsku. Z pomocą tej książki poznasz mechanizm działania czasów angielskich, w efektywny sposób je przećwiczysz oraz szybko i skutecznie je przyswoisz. Ponadto dzięki nowej metodzie nauki sprawdzisz swoją wiedzę, dowiesz się, gdzie popełniasz błędy i szybko je wyeliminujesz, zyskując tym samym swobodę w umiejętności mówienia.
 

Książka podzielona jest na trzy części: czasy teraźniejsze, przeszłe i przyszłe. W każdej znajdziesz rozdziały dotyczące poszczególnych czasów. Każdy rozdział to zbiór zdań do tłumaczenia wraz z odpowiedziami i praktycznymi wskazówkami dotyczącymi użycia, oraz ćwiczenia uzupełniające. Dodatkowo w każdej części znajdziesz powtórkę.

Kurs audio na płycie CD (mp3) pozwoli Ci ćwiczyć rozumienie ze słuchu, wymowę i umiejętność mówienia w każdej wolnej chwili.
 

Książka ta to idealne narzędzie dla osób, którym czasy angielskie sprawiają trudność. Skorzystają z niej maturzyści, osoby przygotowujące się do egzaminów, jak również Ci, którzy chcą usystematyzować swoją wiedzę dotyczącą czasów angielskich i sprawdzić swoje umiejętności.

Napisz swoją recenzję

Angielski w tłumaczeniach. Czasy

Angielski w tłumaczeniach. Czasy

Napisz swoją recenzję