Informujemy, że zgodnie z naszą polityką prywatności w celu poprawy jakości korzystania z naszego serwisu używamy plików cookies. Szczegóły tutaj.

zamknij
Macmillan Topics: Animals Powiększ

Macmillan Topics: Animals

9781405095013

Stan: Dostępne w ciągu 10 dni

Uwaga: ostatnie dostępne egzemplarze

Macmillan Topics to dziesięć zeszytów w formie nowoczesnego magazynu młodzieżowego ze starannie dobranymi tekstami do czytania. Każda część obejmuje jeden z następujących zakresów tematycznych: ludzie, miejsca, zwierzęta, sport, święta, środowisko naturalne, komunikacja, rozrywka, zakupy i podróże. Dzięki takiemu doborowi treści seria Macmillan Topics zapewnia połączenie nauki języka z poszerzaniem wiedzy z innych dziedzin. Teksty zaczerpnięte z autentycznych źródeł są opatrzone pięknymi zdjęciami, co sprawia, że korzystanie z Macmillan Topics jest nie tylko pouczające, ale i przyjemne. Serię można z powodzeniem wykorzystywać jako uzupełnienie kursów konwersacyjnych, przygotowujących do egzaminu gimnazjalnego czy do matury lub jako dodatkowy materiał na zajęciach prowadzonych metodą CLIL (Content and Language Integrated Learning).

 

  • Sekcja Check-it-Out to przydatny zbiór specjalistycznego słownictwa z danej dziedziny i odsyłaczy do ciekawych stron internetowych.
  • Miniprojekty zawarte na końcu każdego artykułu motywują uczniów do poszerzania wiedzy z danego zakresu.
  • Oddzielna strona z konkursem w każdej sekcji umila naukę i urozmaica zajęcia.
  • Napisz swoją recenzję

    Macmillan Topics: Animals

    Macmillan Topics: Animals

    Napisz swoją recenzję